Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat
FRANGHIE IUTA
- Număr anunț
- CN1062197
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- SENDRE SAS (CUI 663917)
- Cod CPV
- 39541120-3 · Franghii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Stare
- Atribuită
- Valoare estimată
- 79.948,70 RON
- Valoare atribuită
- 70.482 RON 11,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2023 08:52
- Anunț de atribuire
- CAN1121207
- Termen limită
- 10.01.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1197323
Documente
Documentația de atribuire
- 2- Caiet de sarcini - FRANGHIE IUTA - 2023.pdf.p7s
- 3- Instructiuni pt ofertanti - FRANGHIE IUTA - 2023.pdf.p7s
- 4- Model contract, Anexa 1, Anexa 2 - FRANGHIE IUTA - 2023.pdf.p7s
- 5- Conventie GDPR - FRANGHIE IUTA - 2023.pdf.p7s
- 6- MODELE DE FORMULARE - FRANGHIE IUTA -2023.docx.p7s
- 7 - Formularul 4.1 - Propunere-financiara-1 - FRANGHIE IUTA- 2023.xlsx.p7s
- 8 - Formular 5 - -Popunere-tehnica - FRANGHIE IUTA- 2023.docx.p7s
- FisaDate_DF1197323.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SENDRE SAS CUI RO663917
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NIMAR CUI RO 6626659
Valoare atribuită
70.482 RON
din 79.948,70 RON estimat
11,8%
Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 9.466,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația